Radost pro dvě generace

“Hned od začátku jsme ze všeho měli velmi dobrý pocit. Absolvovali jsme několik osobních schůzek s pracovníky firmy a jejich profesionalita, dochvilnost, úplnost podávaných informací a vysoká odbornost nás přesvědčily, že se pouštíme do tak velkého projektu s těmi správnými lidmi.”

Vícegenerační rodina potřebuje ke svému životu i odpovídající prostor, který byt v panelovém domě jen stěží poskytne. Manželé Kvašovi vždy toužili po rodinném domě.

Klienti se rozhodli pro stavbu domu na klíč a zralé úvaze oslovili společnost Ekonomické stavby.

„Zahájili jsme jednání s firmou Ekonomické stavby, a to zejména pro komplexnost jimi nabízených služeb a nabídku v podstatě doživotní péče o dům včetně finančního poradenství. Svou roli sehrály i pozitivní reference od bývalých klientů a možnost nechat si zdarma vyřídit všechna potřebná povolení. Hned od začátku jsme ze všeho měli velmi dobrý pocit. Absolvovali jsme několik osobních schůzek s pracovníky firmy a jejich profesionalita, dochvilnost, úplnost podávaných informací a vysoká odbornost nás přesvědčily, že se pouštíme do tak velkého projektu s těmi správnými lidmi”.

Z katalogové nabídky typových domů si klienti žádný vhodný dům nevybrali, a tak se po poradě s pracovníky ES investoři rozhodli, že společnými silami bude naprojektován individuální dům, který bude přesně na míru odpovídat požadavkům a možnostem klientů.
Po dokončení projektové dokumentace, sestavení položkového rozpočtu a vyřízení stavebního povolení bylo vše připraveno pro zahájení stavby.

„První „kopnutí do země“ proběhlo v květnu 2012. Přiznám se, že jsem byl ke konci už dost netrpělivý, s vidinou stěhování se mi zdálo, že se vše prodlužuje. Ani jednou jsem ale neměl pocit, že bych udělal chybu, že jsem svěřil svůj dům do rukou ES. Naopak, každá návštěva na staveništi mě utvrdila v tom, že spolupracuji s lidmi na svém místě. Máme velkou radost z realizace vlastního snu. Do města do zaměstnání to máme všichni kousek a plnými doušky si užíváme všech výhod, které skýtá bydlení na vesnici – klid, ticho, soukromí a větší možnost sportovních rekreačních aktivit”.

manželé Kvašovi