Chytlo nás to za srdíčko

„Pro Ekonomické stavby jsme se rozhodli hlavně díky srdečnému přístupu ke klientům. Profesionalita a ochota se dohodnout na všem, co pro nás bylo důležité, nás provázely od samého začátku až po předání domu.“

Manželé bydleli v bytě 3+1 se synem. Hluk z frekventované ulice a nedaleké dálnice jim však život komplikoval. Z těchto důvodů se rozhodli pro hledání vhodného pozemku pro stavbu rodinného domu.

„Zjišťovali jsme si, jak vypadá náš trh se stavebními společnostmi, poptávali se po známých, jaké měli zkušenosti při stavbě vlastního domu. V té době jsme se i dověděli o Ekonomických stavbách. Vhledem k tomu, že jsme si dávali dostatek času na naplánování všeho potřebného, měli jsme čas i na sledování této firmy, jak se vyvíjí atd. Pak přišlo osobní „oťukávání“, kdy jsme si sjednali schůzku. Po prvním setkání už byla ruka v rukávu”.

„Pro Ekonomické stavby jsme se rozhodli hlavně díky srdečnému přístupu ke klientům. Profesionalita a ochota se dohodnout na všem, co pro nás bylo důležité, nás provázely od samého začátku až po předání domu.“

Klienti předložili vlastní představu o svém chytaném stavebním záměru a po konzultaci s projektantem na svém domě učinili několik změn.

„Díky důvěryhodnosti a profesionalitě jsme se rozhodli svěřit firmě svoje peníze. Dalšími aspekty byla pevná cena domu. Vše naznačovalo, že tato firma bude schopna dostát svým slibům a nabídkám, tak, jak nám byly předloženy a nabídnuty.”

„Přípravná práce probíhala velmi rychle. Stavební povolení se vyřídilo bez jakýchkoli zádrhelů. Byli jsme velmi spokojeni. Doslova nás ten začátek chytl za srdíčko a moc jsme se těšili na vlastní průběh stavby. Pak to šlo ráz na ráz. Základová deska a hrubá stavba byly hotovy rychle a bez komplikací. Drobné nesrovnalosti jsme pak řešili při dokončovacích pracích. Vše jsme ale probírali s manažerem stavby, který se staral o plynulý průběh. Je to vše o lidech a správné komunikaci. My si stavbu užívali od začátku až do konce a řešení občasných neshod nám nekazilo náladu. Naopak jsme byli rádi, že máme perfektní přehled a můžeme sami dohlédnout na kvalitu odvedené práce”.

Investoři se dočkali svého vysněného domu a jakmile se nastěhovali a zabydleli, začali se věnovat práci na zvelebení okolí domu.

„I přes to, že jsme tu jen chvíli, pociťujeme velkou úlevu a pohodu. Už teď víme, že bychom nechtěli měnit, natož se vrátit zpět do původního bydlení”.

manželé Hebelkovi