Radost domem na klíč

“Rádi vzpomínáme na našeho manažera stavby, který byl takovým naším záchranářem.”

„Důvodů ke stavbě jsme měli hned několik. Bydleli jsme na sídlišti v družstevním bytě. I přes to, že to bylo bydlení vcelku pohodlné, v hlouby duše jsme toužili po bydlení v rodinném domku.”

Proč se klienti rozhodli pro stavbu na klíč?

„Před časem jsme se už měli možnost zúčastnit procesu stavění svépomocí, a to když jsme pomáhali v kruhu naší rozvětvené rodiny. Bylo to úmorné. Dlouhé týdny a měsíce náročné práce neměly konce a než byly vidět nějaké větší výsledky, dalo to opravdu zabrat. Byla to pro nás nezapomenutelná zkušenost a věděli jsme od samého začátku, že toto podstupovat rozhodně nechceme.”

Výběr stavební firmy je pro každého klienta zcela zásadní a velice časově náročný. Přes to se ale vyplatí věnovat tomuto rozhodnutí velkou pozornost.

„Zdrojem všech informací pro nás byl internet. Zde jsme také hned na začátku našeho prozkoumávání trhu našli i ES. I přes to, že jsme hledali stále další a další firmy, pořád jsme se k Ekonomkám vraceli a porovnávali. Rozhodujícím okamžikem pro nás byla schůzka na pobočce. Tam jsme se podrobněji seznámili se všemi „trumfy“, které má tato společnost pro klienty připravené a bylo rozhodnuto.”

Investoři si vybrali dům Lenka, ve kterém si nechali v průběhu realizace projektu dle svých požadavků změnit dispozice domu.

„Stavba začala v březnu 2010 a předání proběhlo v prosinci téhož roku. Je pravdou, že ještě pár „dodělávek“ čeká na to, až pomine zima. Rádi vzpomínáme na našeho manažera stavby, který byl takovým naším záchranářem. Kdybychom se měli znovu rozhodnout, jestli do toho půjdeme ještě jednou, odpověď by zněla jednoznačně ANO.”

„Až se pořádně zabydlíme, pořídíme synovi domácího mazlíčka a celé letošní léto se jistě ponese v duchu relaxace a grilování s přáteli. „