Splněné sliby

“U Ekonomických staveb jsme se setkali s  velice milým přístupem a chutí vyhovět nám po všech stránkách.”

Tomáš měl o stavbě domu jasnou představu. Chtěl mít svoje bydlení hotové v  co možná nejkratším čase a byl také ochoten pro tuto myšlenku mnohé udělat.

„Oba jsme s  manželkou vyrůstali na venkově v  domku. Člověku se to za celý život tak vryje pod kůži, že vlastně ani nepřemýšlí o tom, že by měl jednou bydlet s  vlastní rodinou někde v  bytě.”

„U Ekonomických staveb jsme se setkali s  velice milým přístupem a chutí vyhovět nám po všech stránkách. Nakonec tedy vyhrál zděný dům od ES.”

Klienty zaujala především záruka pevné ceny domu a dodržení termínu dokončení stavby.

„Hlavním kritériem pro nás byla přijatelná cenová relace, do které jsme se chtěli vejít. Tím jsme byli při výběru domu trochu omezeni, ale i tak se nám podařilo vybrat projekt, který splňoval i naše představy o komfortním bydlení pro celou rodinu.”

Klienti koupili pozemek ve stejné vesnici, kde dosud bydleli, a tak mohli dění na stavbě sledovat prakticky denně.

„K  naší spokojenosti Ekonomické stavby dostály svým předsevzetím a slibům a dům rostl opravdu bleskově. Tehdy jsme se jen utvrdili v  tom, že jsme si vybrali tu správnou firmu.”

„Bydlíme tu už dva roky a za tu dobu jsme nepřišli snad na jedinou věc, kterou bychom chtěli změnit. Dům naprosto naplnil naše představy o tom, jak se dá za rozumnou cenu kvalitně bydlet. Snad budu mluvit za celou rodinu, když řeknu, že jsme tu všichni opravdu spokojeni.”