Rodinný stavitel

… stavební společnost jsme vlastně ani nehledali. Moji rodiče před pár lety stavěli s Ekonomickými stavbami svůj dům a byli natolik spokojeni, že jsme se rozhodli je také ke stavbě domu oslovit…

Pan Petr patří k náročným klientům, kteří dobře vědí, co chtějí, a nebojí se to prosadit. Na domě rozhodně nehodlal šetřit a dopřál sobě i své rodině luxusní bydlení pod střechou výrazně upraveného domu Ferdinand. Výsledek práce ES a představ pana Petra opravdu stojí za to!

„Abych pravdu řekl, stavební společnost jsme vlastně ani nehledali. Moji rodiče před pár lety stavěli s Ekonomickými stavbami svůj dům a byli natolik spokojeni, že jsme se rozhodli je také ke stavbě domu oslovit. Byla to ta nejlepší reference, protože jsme si mohli udělat skutečný, ničím nepřibarvený obrázek o ES a navíc jsme i viděli jejich práci na vlastní oči.”

Vybraný dům Ferdinand plně naplňoval představy investorů. V průběhu realizace projektu byly začleněny podstatné změny dle požadavků investorů.

„Naše návrhy a požadavky byly prakticky pokaždé akceptovány a nebyl problém v jejich realizaci. Hodně podstatné pro to asi bylo, že jsme si hned na začátku padli do oka nejen s manažerem projektu, ale pak i s manažerem stavby.”

„Díky tomu, že jsme si nechali upravit rovnou i zahradu a okolí domu, odpadlo nám spousty další práce po nastěhování. Mohli jsme si tedy rovnou začít plnými doušky užívat nového prostředí. Hlavně jsme dbali na to, aby se zde líbilo našemu malému synkovi. Nejkrásnější místnost v domě je dětský pokoj.”