Vstřícnost a profesionalita Ekonomických staveb

Manželé Baborovští postavili dům ve spolupráci s Ekonomickými stavbami v malé vesnici nedaleko hlavního města.


Investoři byli rozhodnuti realizovat dům se stavební společností a využít všech služeb tak, aby se stavby nijak zvlášť zásadně neúčastnili. Bydlení v panelákovém bytě se jim již nezamlouvalo, a tak prvotním krokem byla koupě pozemku. „Teprve až po tom přišlo na řadu vyhledávání stavební společnosti. Intenzivně jsme hledali asi tři roky a nakonec se to vyplatilo. Našli jsme společnost Ekonomické stavby, se kterou jsme v přípravě i při realizaci naší stavby byli spokojeni”.

Na klienty zejména zapůsobila profesionalita pracovníků ES a široký výběr typových domů, ze kterého si klienti jeden dům vybrali a po zakomponování vlastních představ s pomocí odborníků z Ekonomických staveb bylo finální řešení domu naprojektováno. Po vyřízení stavebního povolení a potřebné administrativy již nic nebránilo zahájení samotné stavby.

„Celá spolupráce s odborníky v Ekonomických stavbách se nesla více méně v duchu vzácné shody. Rádi jsme se podíleli na plánování detailního rozpočtu a měli jsme velmi dobrý pocit z toho, že přesně víme, jak a z čeho bude náš dům postavený. Byli jsme rádi, že jsme měli možnost nahlédnout pod ruce tolika odborníků. Díky vstřícnost všech zúčastněných jsme tak mohli proniknout do problematiky jednotlivých etap stavby a přispět i svým názorem i k řešení jednotlivých dílčích detailů stavby”.

Po nastěhování klienti pociťovali mírný nezvyk z nového bydlení. „Byli jsme zvyklí na malý prostor a menší pohodlí a najednou jsme kolem sebe měli tolik místa na spoustu věcí. A ten klid bez sousedů a bez ruchu ulice… Musíme ale přiznat, že na takový komfort se zvyká opravdu rychle. Dnes už máme pocit, jako bychom tu bydleli léta a je to moc příjemné”.

manželé Baborovští