Komfort v domě od ES je k nezaplacení

“Původně jsme bydleli v bytě 3+1 na sídlišti. Vlastní domek se zahrádkou byl vždycky náš sen, ale stěhovat se z města se nám také nechtělo. Máme tu svou rodinu a přátele. Dlouho jsme se rozhodovali. Nakonec jsme zvolili řešení, že si postavíme domek ve městě.”

Důvod stavby domu na klíč

“Manžel měl sice již se stavbou domu svépomocí jisté zkušenosti, ale z důvodu pracovního vytížení bychom toto nezvládli. Samozřejmě nás lákalo i to, že přijdeme k hotovému bez zbytečných starostí. Proto jsme se rozhodli nechat si postavit dům na klíč.”

Výběr domu a stavební společnosti

“První kontakt s ES byl ten, že jsme si objednali katalog projektů domu ES, který nás na první pohled zaujal. Proto i tam směřovaly naše kroky. Ve firmě jsme se setkali s manažerem projektu, který nám odpovídal na naše dotazy, a líbilo se nám, že u ES je na vše záruka.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Asi jako většina lidí nemáme úřady úplně v lásce, i když musím uznat, že všude, kde jsme byli, se k nám chovali velice vstřícně a mile. Obrovskou výhodou pro nás bylo to, že jsme veškeré podklady dodaly  ES s jasnými instrukcemi, kde a co je potřeba zařídit.  Hodně věcí vyřídili v ES za nás a to nás opravdu potěšilo a jsme za to velice vděční.”

Stavba domu

“Na stavbu jsme jezdili poměrně často, téměř každý víkend, někdy i častěji. Bylo příjemné pozorovat jak domeček roste. Vše šlo jako na drátkách. Pan Matějovský (manažer stavby) byl velice vstřícný, vždy k dispozici a jakýkoliv problém rychle s klidem vyřešil.“

Život v novém domě

Občas se nám po starém bytě zasteskne, ale rozhodně bychom neměnili. Komfort, který nám nyní poskytuje náš domeček je k nezaplacení.”

Pan Fuchsa