Proměněný sen ve skutečnost

“Původně jsme bydleli v bytě v panelovém domě . Mít vlastní dům na klidném místě s krásnou zahradou byl sice naším velkým snem, ale nedoufali jsme ,že bychom si ho někdy splnili. Sen ve skutečnost jsme proměnili jen díky ES. ”

Důvod stavby domu na klíč

“Stavba svépomocí pro nás nepřipadala v úvahu. Manžel je přes týden pracovně mimo domov a času nazbyt rozhodně  moc nemáme.”

Výběr stavební společnosti

“Kontakt na ES jsme našli na internetu. Hned při prvním jednání s ES  nás příjemně překvapila vstřícnost a milá slova. Jednání s pracovníky ES  a jejich profesionální přístup byl  pro nás naprosto úžasný . Vůbec jsme netušili, co stavba domu obnáší.  ES nabízejí kompletní služby od financování domu, stavebních povolení, výběrem projektů až po samotou realizaci stavby, proto jsme se okamžitě rozhodli využít jejich služeb.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Tuto službu jsme přivítali a využili . Byla to pro nás velká úleva.”

Financování stavby

“Paní manažerka financí nám doporučila několik  programů financování stavby. My jsme využili program “Mladá rodina”. Dále za nás ES vyřídili hypotéku, ze které jsme  stavbu financovali.”

Výstavba domu

“S ES se nám spolupracovalo naprosto úžasně, díky nim se náš sen přeměnil ve skutečnost, proto jsme stoprocentně přesvědčeni, že naše volba byla správná.”

Život v novém domě

Zamilovali jsme si celý dům, každou místnost, každý koutek. Žijeme si zde krásně a spokojeně.”

paní Tichá