Pečlivost a zájem pro radost

“Rozhodující pro nás byl profesionální přístup pracovníků a jejich pečlivost a zájem o klienta.”

S přibývajícím věkem člověk přehodnocuje svůj život. Začne toužit po soukromí, klidu a kontaktu s přírodou, kterého se mu v panelovém domě nedostává. Proto se pan Zachař rozhodl pro změnu bydlení pro sebe a svou rodinu.

„Rozhodli jsme se nechat si postavit dům na klíč, a tak jsme hledali firmu, která nám dům zrealizuje. Rozhodující pro nás byla spolehlivost a vynikající úroveň spolupráce a podle toho jsme také vybírali. Ekonomické stavby s.r.o. obě tyto podmínky splnily na maximum. Rozhodující pro nás byl profesionální přístup pracovníků a jejich pečlivost a zájem o klienta.”

Typový dům pro klienty musel však splňovat nároky na prostor pro pětičlennou rodinu, a tak v průběhu projektové fáze, ale i během stavby dům doznal některých změn. Stavbu domu investoři financovali z větší části hypotékou a zbytek dofinancovali z vlastních zdrojů.

„Rozhodně jsme uvítali, že u Ekonomických staveb je cena rozpočtu pevná a závazná. Měli jsem stanovenou jasnou částku a věděli jsme hned od začátku, kolik peněz nás stavba bude stát.”

Výstavba domu probíhala rychle a klienti při ní řešili úpravy víceméně estetického rázu.

„Je sice fajn, přijít k hotovému, ale rádi také přiložíme ruce k dílu. Na jaře nás čeká práce kolem domu, chystáme se oplotit zahradu a zatravnit holá místa.”

manželé Zachařovi