Profesionalita týmu Ekonomických staveb

“Naše původní bydlení bylo v blízkosti centra Ostravy v panelovém byté o rozměru 2+kk. Náš sen byl mít svůj vlastní domeček se zahradou a tím, že jsme plánovali rodinu, to bylo to nejlepší rozhodnutí.”

Důvody stavby domu na klíč

“Ekonomické stavby nám rodinný dům postavily jako hrubou uzavřenou stavbu a vyšly nám vstříc, když jsem chtěli dokončit dům svépomocí.”

Výběr stavební společnosti

“Na Ekonomické stavby jsme se dívali už delší dobu a podle referencí a velkému množství katalogových domů se nám nejvíce líbily.”

Výběr domu

“Na Ekonomické stavby jsme přišli na internetu. Nechali jsme si poslat katalog zdarma a po prohlédnutí domů jsme si sjednali schůzku s manažerem projektu. Se vším nám poradil a byl velice solidní a profesionální. Potřebovali jsem 2 dětské pokoje, ložnici, velkou obývací místnost s kuchyní. Moc se nám zalíbil bungalov a s menšími úpravami příček to byl přesně dům podle našich představ.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Nikdy jsme nic takového neřešili, takže to byla veliká pomoc od Ekonomických staveb, za kterou jim moc děkujeme.”

Financování stavby

“Financování bylo z hypotéky. Nechali jsme si poslat nabídku hypoték od Ekonomických staveb a po porovnání dalších nabídek to byla ta nejlepší.”

Výstavba domu

“Co se hrubé uzavřené stavby týče, tak jsem si nechal poradit od odborníků z Ekonomických staveb. Velké díky patří panu manažerovi stavby, který nám se vším poradil. Došlo pouze k několika menším odchylkám od standardního provedení na naše přání.”

Život v novém domě

“V našem novém domečku se nám žije krásně. Všechno je podle našich představ a hlavně se nám splnil sen mít svůj vlastní dům. Velké díky patří Ekonomickým stavbám. Domeček se nám zaplnil, máme krásné dvě děti, takže co víc si můžeme přát. Moc děkujeme celému týmu Ekonomických staveb za skvěle a profesionálně provedenou práci.”

pan Maštalíř