Nový dům od ES je levnější než rekonstrukce starého domu

Rodina Viezanových bydlela v domě po rodičích. Jeho špatný stav byl hlavním kritériem pro řešení bydlení. Manželé zvažovali rekonstrukci stávajícího domu nebo stavbu domu nového.

„Samozřejmě jsme se dlouho rozhodovali, zda se pustíme do úplné rekonstrukce celého domu. Ale po důkladném rozboru všech pro a proti jsme se rozhodli, že vhodnější variantou bude postavit dům nový. Investice do oprav by byly obrovské”.

Investoři tedy začali hledat pomocí internetu stavební firmu, která by jim zajistila kompletní služby.

„V komplexnosti nabízených služeb neměly Ekonomické stavby konkurenci.”

Manželé si vybrali ze zaslaného katalogu dům Ekonomik N7, který při projektování drobně upravil projektant dle požadavků klientů. Následně jim ES vyřídily stavební povolení.

„To pro nás znamenalo velkou úsporu času. Dům jsme financovali hypotékou. Tu pro nás kompletně vyřídily ES. Dále bylo velmi příjemné mít jistotu pevné ceny rozpočtu.”

Stavba domu probíhala dle stanoveného harmonogramu a investoři často staveniště navštěvovali, neboť nový dům rostl na sousedním pozemku.

„Do původního domu bychom se vrátit nechtěli. Na nové bydlení jsme si rychle zvykli a neměnili  bychom ho za nic.  Starý dům byl nakonec zbourán a na jeho místě je zahrada, která se stala nedílnou součástí našeho pěkného nového bydlení”.

manželé Viezanovi