Nízkoenergetický dům pro mladou rodinu

“Jelikož jsme měli dvě malé děti, pracovně vytíženého tatínka a potřebovali jsme bydlet rychle, bala možnost nechat si postavit dům na klíč pro nás ideálním řešením”.

Investory oslovil inzerát Ekonomických staveb a objednali se na informační schůzku.

„První a všechna další setkání s manažery ES proběhlo ve velmi příjemném duchu, byli jsme nadšeni ochotou a způsobem komunikace. Dům jsme si vybrali z nabídky katalogu a neváhali jsme s podepsáním smlouvy”.

Dům Blanka byl pro klienty tím pravým domem, který splňoval jejich nároky na moderní bydlení. V průměhu projektování domu byly zohledněny požadavky investorů. Po vyřízení stavebního povolení pracovníky ES, řešili klienti společně se svým týmem financování stavby domu.

„První etapu stavby jsme financovali z vlastních zdrojů a zbytek z hypotečního úvěru. Během jeho vyřizování jsme také využili nabídku ES na překlenovací úvěr, aby stavba zbytečně nestála”.

„Stavba nového domu probíhala v místě našeho tehdejšího bydliště, byli jsme na stavbě téměř každý den a s radostí sledovali, jak dům roste. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali zázemí velké stavební firmy, která dodržela veškeré své závazky vůči nám. Touto formou bychom rádi poděkovali celému týmu Ekonomických staveb”.

paní Franková