Využili jsme výborných služeb od Ekonomických staveb

“Sháněli jsme větší byt pro naši rodinu. Ale v našem okolí přijatelných bytů za slušné peníze mnoho není. Z tohoto pohledu pro nás bylo výhodnější začít stavět dům. Na Ekonomické stavby jsme narazili náhodou prohlížením katalogu, kde byla reklama s ukázkou rodinného domu a cenovou nabídkou. Druhý den jsme zavolali do ES a sjednali si osobní schůzku. Pak už šlo vše ráz na ráz.”

Po konzultaci s odborníky z ES klienti vybrali vhodný dům pro jejich pozemek a hned se začal dům projektovat. Po vyřízení stavebního povolení přišlo na řadu financování stavby.

„Věděli jsme, že budeme potřebovat hypotéku, i když díky našetřeným úsporám jsme si nemuseli brát zas tak vysokou a to bylo příjemné”.

Následně po zajištění financování byla stavba domu zahájena.

„Hodně jsme stavbu sledovali, dalo by se říct, že nepřetržitě. Díky tomu, že manžel pracuje v objektu, který je naproti našeho domu, měl vše na očích. Navíc pracuje v oboru, který je stavebnictví hodně blízko a tak spoustě věcí rozumí. Vše si tedy kontroloval, korigoval a operativně mohl do stavby zasahovat v okamžicích, kdy to považoval za nutné. Celkově vše probíhalo v pohodě a ocenili jsme, že na stavbě pracovali lidé, co se nebránili novým nápadům a rozumné domluvě. Když se všichni zúčastnění naladí na stejnou vlnu, pak je radost s nimi spolupracovat”.

„V novém domě žijeme už něco přes rok. Stále v nás přetrvává určitá euforie z nového prostředí, ale najdou se nějaké drobnosti, které bychom nyní na domě udělali jinak. Pro nás je rozhodující, že máme krásný dům, ve kterém je nám dobře a máme tady svůj domov”.

manželé Velíkovi