Neodmítla jsem nabídku od Ekonomických staveb

“Vždy jsem si přála vlastní dům s přilehlou zahradou, kde by si děti mohly bezpečně hrát. Finanční hotovost jsem však na dům neměla. Až firma ES mně poskytla nabídku hypotéky a stavby RD na klíč”.


Paní Balšánková stejně jako každý, kdo se rozhodl pro stavbu rodinného domu, nejprve hledala spolehlivou stavební společnost se širokou nabídkou služeb. „O firmě Ekonomické stavby jsem se dozvěděla z internetu, objednala jsem si katalog ES. Nabídka domů v katalogu se mi velice zamlouvala. Netrvalo dlouho a  vybrala jsem si dům, který splňoval požadavky mých představ. Předem jsem věděla, že na stavbu svépomocí nebude čas, a tak jsem byla rozhodnutá  svěřit stavbu do rukou odborníků. A dobře jsem udělala”.

Investorce byl přidělen celý tým pracovníků, kteří se o zakázku paní Balšánkové starali a řídili projektovou i stavební fázi. „Byla jsem mile překvapena z příjemné komunikace. Počínaje manažerem projektu, manažerem stavby i manažerkou financí, vždy, když jsem potřebovala radu, byli ochotni a maximálně nápomocni. Odpověď se mi dostala okamžitě. Díky vynikající komunikaci ze strany ES šla stavba domu velice rychle. A nejen stavba samotná. Byla jsem moc ráda, že za mě ,,vyběhali“ stavební povolení. Ušetřila jsem tím spoustu času. To nekonečné papírování by na mě nebylo.. Vlastně jediné papírování bylo, že jsem podepisovala smlouvy. Hypotéku mi též zařídily ES”.

Stavba domu byla pro klientku příjemným zážitkem a jelikož byly přes zimu příznivé klimatické podmínky, stavba postupovala kupředu. „Samotná stavba trvala 6 měsíců, sledovala jsem dění snad každý den. Práce jim šla krásně od ruky. Byl to hřejivý pocit, když mě a mým  dětem před očima roste nový domov”.

„Jsem naprosto spokojená. V novém žijeme s dětmi již rok. V porovnání s bytem 2+1, ve kterém jsme žili předtím, máme každý více prostoru. Velice se nám dům líbí. Díky ES jsem sobě a dětem splnila přání komfortního bydlení v RD”.

paní Balšánková