Finanční programy od ES byly naší spásou

“Ekonomické stavby byly snad jedinou společností, která měla tak propracovaný systém financování. Díky jejich programům se nám podařilo vše hravě zvládnout a ušetřit čas i peníze.”


Manželé Huspekovi bydleli v panelovém domě v Praze. Jelikož se schylovalo k rekonstrukci bytu, rozhodli se, že raději budou investovat do vlastního bydlení.

„Byli jsme rozhodnuti pro stavbu rodinného domu a to za určitých podmínek. Požadovali jsme přístup na stavbu, možnost vše sledovat a alespoň z části se podílet na drobných stavebních úpravách. Chtěli jsme mít vše pod kontrolou. Ekonomické stavby nám nabídly férové jednání a pomocnou ruku při mnoha důležitých úkonech v přípravné fázi stavby.”

Pomocnou ruku klienti uvítali především při řešení financování. „Na začátku jsme využili programu Úvěr na pozemek a následně jsme sáhli i po překlenovacím úvěru od ES, který nám pomohl splnit záruky stavby pro hypoteční úvěr u banky. Což znamenalo, že jsme mohli rozjet stavbu ještě dřív, než nám banka uvolnila peníze, a zároveň jsme jako zástavu uvedli již rozestavěný dům.”

Stavba domu probíhala plynule za časté účasti investorů. „Mohli jsme doslova nahlížet dělníkům pod ruce”.

„Ve svém rodinném domě máme mnohem více soukromí a můžeme si i užívat vlastního pozemku, kde trávíme mnoho času. Konečně si můžeme své rodinné hnízdo budovat a zvelebovat podle vlastních představ, a to je jistě ten největší přínos.”

manželé Huspekovi