Luxusní Lucie 8 od Ekonomických staveb

“Naše původní bydlení bylo v Pražském bytě blízko centra. V době pořízení bytu jsme byli mladí lidé, čerstvě po škole a měli jsme jiné priority (kultura, noční život atd). Příchodem naší dcery se naše priority změnily a začali jsme hledat pro naše děti hodně prostoru a více klidu. Dům s velkou zahradou byl naším velkým snem. Dům Lucie 8 jsme si společně vybrali za pouhých 10 min :-).”

Důvod stavby domu na klíč

“Pro stavbu na klíč jsme se rozhodli hlavně z časových důvodů a také z důvodu celistvé záruky na kompletně celý dům. Také nemáme se stavbou zkušenosti a vyžadujeme kvalitu. Výhodou pro nás je, že v případě jakéhokoliv problému se obracíme na jednu společnost a nemusíme tedy řešit, kdo za co může.”

Výběr domu a stavební společnosti

“Nějaký čas jsme popravdě brouzdali na internetu . Měli jsme představu o zděném bungalovu a chtěli jsme přijatelné dispoziční řešení. Po použití filtrů na stránkách ES nám vyšel dům Lucie 8. Ten nám vyhovoval po všech stránkách. Dále jsme hledali společnost, která má dlouhou historii, což ES splnily. Po bližším zkoumání jsme našli kromě spousty pozitivních referencí i nějaké negativní, ale zjistili jsme, že jde pravděpodobně o neplatiče.”

Úprava projektu

“Na první schůzku jsme šli již s představou, jaký projekt chceme. Byl to dům Lucie 8. Pouze jsme s projektantem ES udělali malé úpravy a to natočení vzhledem k pozemku. Nebyl to ze strany ES žádný problém.”

Stavba domu

“Stavba domu trvala déle než bylo plánováno. Tento projekt byl úplně nový, atypický a my byli první komu se tento dům stavěl. Vyskytlo se i v průběhu stavby několik nesrovnalostí v PD, které bylo potřeba řešit. Právě v takové chvíli poznáte spolehlivého partnera a tím firma ES prostřednictvím pana Skaly byla.“

Život v novém domě

Nové bydlení nám přináší více prostoru pro děti, můžeme trávit čas venku na zahradě na vlastním hřišti. Děti mohou běhat venku kolem domu a já se mohu při tom věnovat například vaření, protože vím, že děti jsou v bezpečí. Můžeme si pěstovat vlastní bylinky, ovoce. Je tu ticho a klid.”

pan Bafrnec