Dům v programu Pohodová stavba

“Bydleli jsme ve vlastním zrekonstruovaném bytě ve 3. patře panelového domu. Pro stavbu domku jsme se rozhodli ze zdravotních důvodů.”

Důvod stavby domu na klíč

“Z ohledem na náš vyšší věk a vážné zdravotní potíže byla pro nás stavba domu  na klíč jedinou možnou volbou.”

Výběr domu a stavební společnosti

“Na internetu jsme hledali stavení společnosti, které staví domy na klíč. ES nás zaujaly přehledně řešenými internetovými stránkami. Ihned jsme firmu kontaktovali a nechali si obratem zaslat katalog nabídky domů. Bylo rozhodnuto.”

Projekt domu

“Projekt domu jsme vybírali pouze z hotové nabídky katalogu ES. Nejvíce nás vzhledem a dispozicemi oslovil domek Blanka 3. Krásně zapadl do zahradní kolonie, kde se nacházel pozemek pro stavbu.”

Vyřízení stavebního povolení

“O nabídce, že ES vyřídí stavební povolení za svoje klienty, jsme věděli, ale neměli jsme důvod jí využít. Stavení povolení a vše potřebné jsme měli už předem vyřízené.”

Financování domu

“Protože jsme bydleli ve svém bytě a finanční prostředky z jeho prodeje jsme potřebovali na stavbu domu. Využili jsme finanční program ES – Pohodová stavba. Již hotovou stavbu jsme v klidu zaplatili až po prodeji bytu.”

Stavba domu

“Samotná stavba domu začala do 3 měsíců od podepsání smlouvy. Pár změn se v době výstavby vyskytlo. Změnili jsme umístění jednoho okna a a zrušili příčku v interiéru domu Ze strany ES nám v tomto vyšli ochotně vstříc.”

Život v novém domě

V novém domě se nám žije krásně. Jsme spokojeni a šťastni. Nic bychom neměnili a nelitujeme našeho rozhodnutí, že i přes náš vyšší věk jsme se rozhodli pořídit si dům.”

paní Vlasta Pokorná a pan Václav Pokorný