Krásný Vánoční pozdrav z Budišova

Vážený  pane řediteli,
blíží se vánoce a v tu dobu si lidé dávají dárky. Pro nás je nejlepší dárek to,že se za půl roku podařilo postavit náš vysněný dům.A pro Vás dárek od nás je veliké poděkování.

Ale těch, co si poděkování také zaslouží je více, a tak nám dovolte i jimjmenovitě poděkovat.

Začali bychom panem Smejkalem, protože nás perfektně provedl přípravou na stavbu –děkujeme.

Děkujeme i projektantům za zpracování projektu a hlavně za vyřizovánívšech nutných povolení.

A začínáme stavět. Na první schůzce na našem pozemku jsme vyjádřili přání bydletdo konce roku. Jednak už jsme měli prodaný byt a také jsme připomněli, že panředitel v jednom svém příspěvku prohlásil, že umíte dům postavit za půl roku.Podotýkáme, že byl konec května. Drtivá většina přítomných s tím souhlasila.A tak to začalo.

Obrovský dík patří panu Hořavovi, který nám vždy vyšel vstříca jakýkoliv problém se nám společně podařilo vyřešit. Zcela oprávněně byl vždynámi hodnocen tou nejlepší známkou, protože to je profesionál na svém místě.

Stavební firma Stavitelství Gajdoš s.r.o. :Náš velký dík patří i panu Gajdošovi, že náš dům mohl skoro nepřetržitě růst aždo dnešního stavu, kdy je po stavební a zařizovací etapě prakticky hotov.

Děkujeme též panu Szotkovi, který s vysokou profesionalitou provedl veškeré instalatérské práce.

Moc děkujeme i panu Žákovi a jeho týmu, který nám kompletně „zelektrizoval“ náš dům.

Nesmíme zapomenout i na pana Peřinu, protože střecha je nádherná a v této částipatří náš obrovský dík pokrývači panu Popesku – je to úžasný člověk.

A na závěr jsme si nechali toho, co to všechno organizačně zajišťoval:Michal LangerJe neuvěřitelné, co tento člověk dokázal zajistit a zařídit. Výsledek je viditelný – náš dům.A proto největší poděkování právem patří Michalu Langerovi, za jeho obětavost,organizační schopnosti a hlavně za jeho přístup jak ke stavbě, tak i k nám. Můžeme Vám k takovému stavebnímu manažerovi pogratulovat. Budou-li všichni  stavební manažeři takoví, jako on, tak se nemusíte ničeho obávat.

Promiňte nám, že jsme se tak rozepsali, ale bylo by nám líto někoho vynechat. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a v roce 2019 a dalších mnohospokojených klientů, aspoň tak, jak jsme spokojení a šťastni my.

Eva a Jaroslav Drozdovi,

Budišov nad Budišovkou