Stavba domu na klíč od ES

“S celou rodinou jsme žili ve velkém domě 6 + 2. Když nám děti odrostly a odešly “do světa“, s manželkou jsme usoudili, že nastal čas pořídit si nové, menší a tím pro nás pohodlnější bydlení.”

Důvod stavby domu na klíč

“Náš původní velký dům jsem stavěli svépomocí. Stavba byla náročná a trvala několik let. Nyní jsme o 30 let starší, síly nám ubývají a hlavně jsme situaci potřebovali řešit ihned a rychle.”

Výběr domu a stavební společnosti

“Kontakt na ES jsme našli na internetu. Podmínka, pro nás rozhodující, byla možnost financovat stavbu v průběhu nebo po dokončení stavby. Ke konečnému rozhodnutí přispěla také záruka kvality, kterou firma poskytuje, pevné termíny a různé možnosti financování.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Tato služba byla pro nás velkým přínosem. Vše proběhlo rychle a pro nás tímto velmi příjemně.”

Financování stavby

“Na čas při zahájení stavby, jsme využili program Pohodová stavba. Poté jsme stavbu financovali z vlastních zdrojů .”

Výstavba domu

“Od vydání stavebního povolení stavba začala včas a až na několik drobností vše probíhalo hladce. Stavbu jsme sledovali prakticky denně. S průběhem jsme byli vcelku spokojeni, jen jsme zaznamenali zdržení kvůli zpožděné dodávce krovu a střešní krytiny.”

Život v novém domě

V novém domě se nám bydlí opravdu skvěle a podle našich představ. V nejbližší době plánujeme dokončit okolí domu a vybudovat zahradu.”

pan Roman Janyš