Klid a relaxace v domě od ES

Naše původní bydlení byl byt 3+1. K rozhodnutí pořídit si vlastni dům vedla touha po soukromí a klidu. Těšili jsme se na zahradu, kde si v klidu posedíme venku u kávy. Náš nový dům se nachází na okraji města v nové zástavbě, kde je naprostý klid a v blízkosti příroda na hezké procházky. Dům jsme si pořídili až nyní z důvodu nedostatku pozemků ve městě.

Důvody stavby domu na klíč

“Důvodem stavby domu na klíč byla potřeba stěhovat se do určitého terminu, jelikož jsme prodávali byt. Dále je velkou výhodou stavby domu na klíč záruka na veškeré práce, kterou při stavbě svépomoci nemáte. Dále jsme měli jistotu, že díky častým kontrolám ES ,bude dům kvalitně postaven.”

Výběr stavební společnosti

“Kontakt na Ekonomické stavby jsme našli na internetu, kde nás zaujaly především jejich programy. Ke stavbě jsme využili program Nulová hotovost. Byli jsme spokojeni s pevnou cenou, kde byl zpracovaný podrobný popis materiálů a práce.”

Výběr domu

Na první schůzku jsme šli s konkrétním projektem a  vybrali jsme si z nabídky katalogu ES. Vybraný dům nám ES následně upravily dle našich představ.

Vyřízení stavební povolení od ES

Vzhledem k našemu pracovnímu vytížení jsme uvítali vyřízení všech potřebných povolení pro stavbu a ještě k tomu vše bylo zdarma.

Výstavba domu

Na stavbě jsme byli skoro každý den a měli jsme možnost vše kontrolovat s manažerem panem Netikem. Vše vždy pan manažer vyřešil k naší naprosté spokojenosti.”

Život v novém domě

“V novém domě jsme si všichni rychle zvykli na krásný klid a ticho v  okolí. Tohoto se nám v bytě nedostávalo.  Kolem domu máme zahradu, kde moc rádi relaxujeme. Bydlení v domě bychom již  za původní bydleni nevyměnili.”

pan František Liška