Nový dům od ES mi změnil život

“Původně jsem bydlela v Praze ve velkém rodinném domě. Když děti odrostly a začaly si zařizovat vlastní bydlení, rozhodla jsem se prodat pražský dům, finance rozdělit z části mezi děti a z části použít na mé nové bydlení. Toužila jsem žít mimo město blíže k přírodě.”

Důvody stavby domu na klíč

“Nechat si postavit dům na klíč byla pro mě jediná možná varianta. Velmi mě tlačil čas – musela jsem otázku bydlení vyřešit co nejrychleji a hlavně stavebnictví vůbec nerozumím.”

Výběr stavební společnosti

“Pro ES jsem se rozhodla z vlastního úsudku, kdy na základě osobního jednání se zástupci firmy, referencí, celkového přístupu ke klientovi, programu financování atd. jsem vyhodnotila, že ES je ta pravá firma na stavbu mého domu. Kontakt na ES jsem našla na internetu. Zaujal mě osobní přístup (měla jsem poměrně nestandardní situaci ohledně financování). Hned po prvním jednání se zástupci firmy jsem začala vážně uvažovat o spolupráci.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Jednoznačně je tato služba ve všech směrech dokonalá. Velmi jsem jí uvítala.”

Výstavba domu

“Práce se z důvodu zimy lehce opozdily a závěr se tím pádem posunul cca 1 měsíc. Jinak vše probíhalo hladce a bez vážných komplikací.”

Život v novém domě

“S novým domem se mi změnil i život. Začala jsem běhat v lese, který mám prakticky hned u domu, jezdit na kole. Chtěla bych se naučit jezdit na koni. Můj život je teď velmi pestrý a zábavný. Mám také hodně plánů – zvelebit zahradu, terasu, dozařídit vnitřní prostory domu Žije se mi tu krásně a rozhodně bych neměnila.”

paní Lucie Svobodová