Skvělé programy od Ekonomických staveb

Manželé Sochorovi původně  bydleli v pronajatém bytě. Rozhodli  se, že do budoucna chtějí bydlet ve vlastním, proto se rozhodli pro stavbu rodinného domu.

,,Manžel pracuje dlouhodobě v zahraničí, proto budování svépomocí bylo pro nás nereálné. Z toho důvodu byla možná pouze volba stavby domu na klíč.”

 

Výběr stavební společnosti

,,Pro výběr společnosti jsme využili internet. Četli jsme různé recenze a zajímali nás nabízené způsoby financování. Nejvíce nás v nabízených službách zaujala firma Ekonomické stavby. Líbily se nám jednotlivé programy, možnosti financování a nabízené záruky. Nejvíce nás zaujal program Chytrý nájem, který jsme nakonec využili. Byl pro nás skvělou volbou.”

 

Využití vhodného programu

,,Původně jsme začali s programem Chytrý nájem, kde řešit způsob financování potřeba nebylo. V průběhu stavby se situace změnila a díky vyřízení hypotéčního úvěru a vlastním financím jsme stavbu řešili standardní cestou.”

 

Stavba domu

,,Stavba samotná probíhala bez jakýchkoliv problémů. Zima byla mírná, takže práce mohly probíhat a v únoru jsme se mohli stěhovat.”

 

Po předání domu už zbývalo jen stěhování.

,,V domě se nám žije krásně a jsme tu spokojeni. Pár drobných věcí bychom nyní změnili, např. bychom obložili koupelny až do stropu, nebo jinak uspořádali okna v obýváku.”

manželé Sochorovi