Kamarád mi doporučil Ekonomické stavby

“Původně jsem bydlel v bytě v paneláku, ale chyběla mi zahrada, blízkost přírody, klid a soukromí. Mým snem bylo přestěhovat se z ruchu velkoměsta do rodinného domu. ”

Důvody stavby domu na klíč

Zkušenost se stavbou domu jsem neměl, a tak bych se do stavby domu svépomocí  nikdy nepustil. Vzhledem k tomu, že chodím do práce, nemám čas ani energii vše vyřizovat. Proto jsem se rozhodl využít služeb stavební společnosti a postavit si dům na klíč.”

Výběr stavební společnosti

“Neměl jsem vůbec žádnou představu na koho se obrátit, naopak jsem se toho bál a vyčkával. Ekonomické stavby mi představil kamarád, a tak jsem dál nevybíral a pustil jsem se do toho s ES. “

Kontakt stavební společnosti

“Líbilo se mi, že mi hned na začátku bylo vysvětleno, co mě čeká. Ale byl jsem rozhodnutý předem. Oslovil mě způsob financování, možnosti úpravy projektu a od začátku výborná komunikace.”

Výběr domu

“Měl jsem z katalogu dopředu vybraný dům typu Miluška, který jsem drobně upravil. Chtěl jsem klasický patrový dům a byl jsem rád, že jsem si mohl vybrat z více variant, které v katalogu byly. Nechtěl jsem stavět s developerem, který mi nabídne jeden typ domu.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Vybral jsem si Ekonomické stavby, protože se v těchto věcech nevyznám a nechtěl jsem se tím z časových důvodů zabývat. Byl jsem za to velmi rád.”

Financování stavby

“Pozemek jsem koupil z vlastních zdrojů a dům z hypotéky u banky, kterou jsem vybral s pomocí manažerky financí od Ekonomických staveb.”

Výstavba domu

“Vše probíhalo v pohodě; stavbu jsem kontroloval jednou za týden až 14 dní. Výborná byla komunikace s manažerem stavby i s řemeslníky. Vzniklo malé zdržení kvůli počasí a nedostupnosti stavebního materiálu.”

Život v novém domě

“Vše je tak, jak jsem si vysnil – soukromí, klid, blízkost přírody, zahrada, posezení na terase, bio zelenina a ovoce. Skoro vše je již hotové, jsou pouze drobné nedodělky, ale nejsem náročný. Žije se mi bezvadně a nic bych neměnil.”

pan Tomáš Oblouk