ES rozptýlily naše obavy ze stavby domu

“Postavit dům není tak časově snadné jako koupit si byt. Často jsme jezdili kolem našeho pozemku a říkali si, jestli to zvládneme. Pak jsme se seznámili s Ekonomickými stavbami a obavy byly pryč”.

Manželé Vítovi bydleli v bytě 3+1 a postupem času jim začalo být současné bydlení těsné. Chěli mít více prostoru, soukromí a pohodlí. Proto se rozhodli pro stavbu domu.

Stavba domu na klíč jim byla příjemnou volbou. Bylo pro nás důležité najít takové odborníky, kteří nám dokážou objektivně poradit.”

„Vybrali jsme si dům ze zaslaného katalogu a pak už šlo vše ráz na ráz. ES nám vypracovaly realizační projekt, vyřídily stavební povolení a sestavily položkový rozpočet na stavbu domu. K samotnému financování stavby jsme použili prostředky z prodeje nemovitosti.”

Po vydání stavebního povolení přišla na řadu samotná výstavba domu. Klienti se pravidelně účastnili kontroních dnů a těšili se z toho, jak jim dům roste. Byli jsme překvapeni, jak vše šlapalo jak na drátkách. Stavbu jsem po očku sledovala v podstatě denně cestou do zaměstnání. Neodpustili jsme si ani delší návštěvy staveniště, abychom viděli vše pěkně z blízka. Bylo pro nás snadné,  kdykoliv přijet a řešit podstatná rozhodnutí. Není na škodu, když člověk sleduje aktuální dění na stavbě a má přehled.”

Po nastěhování do domu se všichni obyvatelé rychle zabydleli. Konečně máme každý své soukromí i dostatek úložných prostor. Dcery jsou nadšeny ze svých pokojů i ze zahrady”.

manželé Vítovi