Individuální úprava domu od ES

“Naším původním bydlením byl byt. Naším velkým přáním byla prostorná zahrada, klid, a proto jsme se rozhodli pro stavbu vlastního rodinného domu.”

Důvod stavby domu na klíč

“Stavění svépomocí nás nelákalo. Za prvé nejsme extra odborníky a také jsme se moc těšili a pospíchali. Proto jsme zvolili variantu stavby domu na klíč.”

Výběr domu a stavební společnosti

“Kontakt na ES jsme našli na internetu  na doporučení mojí maminky. Důkladně jsme si prohlíželi projekty domu v katalogu ES. Konkrétně jsme hledali projekt s možností úpravy, která by dala za vznik samostatné garsoniéry, kde jsem chtěla mít výrobnu cupcakes. Momentálně je pečení cupcakes moje živnost  a mít malou výrobnu doma je pro mě obrovská výhoda. V ES nám tento požadavek splnili do puntíku i co se týká hygienických požadavků, které jsou v tomto druhu podnikání nezbytností.”

Kritéria

“Jedna z podmínek byla zděný dům a pak nám šlo o to, aby byl dům hlavně postavený kvalitně. ES jsme věřili a k rozhodnutí nám pomohlo i spousty dobrých referencí od jejich klientů. Kontakt na Ekonomické stavby jsme našli na internetu. Líbili se nám jejich webové stránky a zaujal nás velký výběr rodinných domů a pak také zajímavé služby, které ES nabízely.”

Vyřízení stavebního povolení

“Jsme velmi pracovně vytíženi, proto stavba domu na klíč, spolu s vyřízením veškeré administrativy, bylo pro nás důležité. To, že nám ES vyřídily stavební povolení a ještě k tomu tato služba byla zdarma, bylo velmi příjemné.”

Výstavba domu

“Vše bylo velmi rychlé a my jsme byli se vším velmi spokojeni. Po dobu stavby jsme měli k ruce manažera stavby, se kterým jsme mohli vše konzultovat a a řešit k naší spokojenosti.”

pan Tomáš Beneš