ES – zkušenost, profesionalita, služby pro klienty

Rodiče často cítí povinnost postarat se o samostatné bydlení vlastních dětí. Manželé Scheinotovi žili ve starším rodinném domku, zatímco jejich dcera s rodinou obývala malý byt v panelovém domě. A jelikož chtěli dceři pomoci, rozhodli se postavit si nový rodinný dům a stávající bydlení dceři přenechat. Dopřáli si tak zároveň možnost konečně žít přesně podle vlastních představ.


První krokem bylo vyhledat kvalitní a spolehlivou stavební firmu, která jim dům postaví.

„Rozhodně jsme stavbu našeho domu chtěli zadat firmě se silným finančním zázemím, transparentním hospodařením a dostatečnými zkušenostmi se zajištěním stavby od začátku až do konce. Důležitými hledisky pro nás byly i profesionalita zaměstnanců a flexibilita. Na Ekonomické stavby s.r.o. Jsme narazili na internetu a po prostudování veškerých dostupných informací jsme usoudili, že právě oni mají nejlepší předpoklady k tomu, aby nám pomohly splnit náš sen o novém domě. Po prvním osobním jednání jsme získali jistotu, že je naše hledání u konce. Orientace na zákazníka a jeho potřeby a přání patří spolu s profesionálním přístupem k základním vlastnostem jejich pracovníků”.

Klienti měli jasnou představu, jak by měl jejich dům vzhledově i dispozičně vypadat. „Projektant ES následně tyto naše požadavky zpracoval a výsledkem byl unikátní projekt splňující veškeré naše představy”.

Přípravné práce spojené s tvorbou projektu, získáním stavebního povolení a zajištění financování šly hladce. A tak přišel čas pro samotnou stavbu domu. Investoři docházeli na staveniště téměř denně a těšili se z toho, jak jim dům roste před očima. „Kontrolovali jsme, zda jde vše podle plánu a také jsme si užívali to těšení se do nového. Máme z našeho nového domu velkou radost a rozhodně nelitujeme, že jsme se k takové velké změně odhodlali”.

manželé Scheinotovi