ES vždy pružně a ochotně pomohly

Žít poklidný život v rodinném domě se zahradou je přáním nejedné mladé rodiny s dětmi. Obzvlášť v období léta, kdy se rodiny scházení s příbuznými, pořádají různá přátelská setkání a grilování, se dům se zahradou přímo k těmto aktivitám nabízí.

Stavba domu na klíč

,,Při rozhodování, zda stavět svépomocí nebo zadat stavbu firmě, jsme zvolili druhou variantu. Především z časových a finančních důvodů.”

 

Výběr stavební společnosti

,,ES jsme si vybrali  nejen z důvodů poskytování parádního servisu, záruk, ale hlavně nám vyhovoval jejich finanční plán, se kterým jsme byli schopni vše zvládnout i v horších obdobích.  Nic pro ně nebyl problém, ve všem vždy ochotně a pružně pomohly. Vše řešily za nás, takže komfortní a profesionální přístup, za který jsme i zpětně velmi rádi.”

 

Financování stavby domu

,,Kromě programu Mladá rodina nám na začátku pomohla kombinace s programem Nulová hotovost. ES za nás vše vyřídily v bance a vše šlo jak po másle.”

 

Stavba domu

,,Stavba domu proběhla dle plánovaného harmonogramu a nyní máme již střechu nad hlavou. Na léto pořídíme dětem na zahradu bazén  a multifunkční hřiště.”

pan Josef Svoboda