Děkujeme Ekonomickým stavbám

,,Bydlet ve vlastním domečku jsme si vždy velmi přáli. Průběžně jsme zkoumali možnosti, které by přispěly k naplnění našeho přání. Nakonec se okolnosti sešly tak, že jsme stavbu mohli začít realizovat a jsme za to moc rádi.”

Stavba domu na klíč

,,Postavit dům na klíč byla pro nás jediná a rozhodující skutečnost. Proto jsme potřebovali takovou stavební společnost, se kterou bychom vše vzali od A do Z bez jakéhokoliv zdržování.”

 

Výběr stavební společnosti

,,ES jsme sice blíže neznali, ale v naší rodině byl již touto společností jeden dům postaven, tudíž jsme se mohli na všechno podívat hezky zblízka. ES nám předložily takový program, který nám ukázal, že stavba domu je pro nás možná. Díky tomu jsme se pro Ekonomické stavby s definitivní platností rozhodli.”

 

Katalogová nabídka domů

,,Moc se nám líbila široká nabídka typů domů na webových stránkách ES.  Přes tuto velkou nabídku nás potěšilo, že si můžeme dům poskládat  podle našich představ, vše v rámci ceny. Přesně to jsme nakonec udělali.”

 

Stavební povolení

,,ES za nás vyřídily stavební povolení a to byla ohromná úleva.”

 

Stavba domu

,,V průběhu stavby domu jsme se rozhodli pro změnu v rámci dispozice domu. Tady musíme velmi poděkovat a pochválit ES, že nám tyto úpravy umožnily. Stalo se to bez nějakého zásadního zdržení stavby. Komunikace s ES  probíhala velmi dobře.”

 

Život v novém domě

,,Bydlení v našem domě je naprosto skvělé. Je pravdou, že na domku je stále co dělat, ale i to je vlastně příjemná činnost. Jsme rádi, že jsme se pro stavbu RD nakonec rozhodli a že už dům máme. Je přesně takový, jaký jsme ho chtěli.”

paní Lucie Šímová