Dům od ES – více prostoru a nezávislosti

,,Naše původní bydlení bylo v pronajatém bytě malých rozměrů. Naším snem bylo více prostoru, nezávislost a hlavně investice do vlastního bydlení.”

Důvody stavby domu na klíč

,,Stavět svépomocí bylo pro nás nemyslitelné. Jsme časově velmi vytíženi a se stavěním nemáme vůbec žádné zkušenosti. Volba stavby na klíč byla pro nás proto logickou volbou.”

 

Výběr stavební společnosti

,,Kontakt na Ekonomické stavby jsme našli na internetu. Hlavním aspektem výběru Ekonomických staveb bylo doporučení známého.”

 

Výběr domu

,,V katalogu ES jsme objevili dům Samuel 6, který se hodně podobal našim představám, proto jsme si  ho nakonec vybrali. Projektant Ekonomických staveb nám pouze dům dispozičně upravil a vyšel tak vstříc našim požadavkům.”

 

Stavební povolení

,,Veškerá administrativa související s vydáním stavebního povolení byla vyřízena za nás a ještě zdarma. Toto bylo i jedním z důvodů, proč jsme se rozhodli pro spolupráci z ES.”

 

Financování domu

,,Náš dům jsme financovali z hypotéčního úvěru a s pomocí finančního programu Ekonomických staveb.”

 

Výstavba domu

,,Vývoj stavby jsme měli možnost pravidelně sledovat. ES organizovaly kontrolní dny, kterých jsme se účastnili, a také jsme na stavbu jezdili sami. Stavbu jsme viděli minimálně jedenkrát týdně.”

 

Život v novém domě

,,Naše rodina si život v novém domě velmi užívá a po starém se nám určitě nestýská. Již nemáme potřebu na víkend nikam unikat.”

paní Martina Sirisena