Zcela výjimečné Ekonomické stavby

Bydlet ve vlastním domě postaveném podle vašich představ – to je myšlenka mnoha mladých lidí. V dnešní době je na českém trhu stavebních společností mnoho, ale jen jedna z nich nabízí klientům kompletní služby spojené s pořízením nového bydlení. Jsou to Ekonomické stavby s.r.o.


Mladí manželé bydleli ve městě, ale chtěli vychovávat děti v menší obci, kde je nižší frekventovanost dopravy. Mnoho volného času díky náročné práci neměli, a tak bylo pro ně ideálním řešením postavit dům na klíč. Bylo zapotřebí, najít jen vhodnou stavební společnost, se kterou budou svůj sen realizovat.

„My jsme v podstatě hledat nemuseli. Od známých jsme se dozvěděli o Ekonomických stavbách a rovnou jsme si s manželkou sjednali schůzku s ředitelem společnosti panem Meclem. Přesvědčilo nás vystupování pana ředitele, přístup firmy ke klientům a hlavně celistvost nabízených služeb – vyřízení stavebního povolení, veškerá administrativa, tvorba projektu, garance pevné ceny , služba finančního analytika a samotná realizace stavby.”

Investoři si vybrali z katalogu domů dům PETRA a při realizaci projektu společně s pracovníky ES začlenili do finálního řešení domu některé své nápady a požadavky.

Stavba domu byla zahájen po jednotlivých etapách a klienti pravidelně docházeli na staveniště, aby byli svědky, jak dům roste a které práce se v daném čase realizují. „Já jsem stavbu sledoval skoro denně, a to hned z několika důvodů. Tím největším byla nedočkavost, zvědavost a také snaha předejít možným nesrovnalostem.”

Po předání domu se rodina nastěhovala a po zabydlení se těšila z krásného domu. „Celá moje rodina je spokojená, především naše dvě dcery. Život v bytě ve městě s tím nelze srovnávat. V budoucnosti bychom chtěli přistavět další část domu. Jasno máme v tom, že se opět obrátíme na Ekonomické stavby.”

manželé Stodolovi