Dům šitý na míru od Ekonomických staveb

Touha po klidném bydlení v souladu s přírodou poblíž lesů stála za rozhodnutím paní Macháčové, postavit vlastní dům tak říkajíc “na samotě u lesa”.

„Původně jsem bydlela v pronajatém bytě na kraji města, po narození dcery jsem již toužila po vlastním bydlení a vyjížděla jsem z města za klidem kamkoliv do přírody. Tehdy jsem se rozhodla postavit si vlastní dům někde na samotě.

Pozemek, který přesně odpovídal požadavkům, byl na počátku cesty za vlastním bydlením.

„Přání se mi začalo plnit, když se mi podařilo získat pozemek na samotě u lesa, a tak následoval výběr stavební firmy a typu domu. Rozhodla jsem se pro stavbu domu na klíč, ten hlavní důvod byl, že jsem na vše sama, mnoho věcí neznám a dalším důvodem byl čas. V podstatě mi stavební firmu vybrala má tehdy třináctiletá dcera, prohlížela inzerci a najednou povídá: ”Mami, tady píšou, že ti postaví dům za pět tisíc…” Strašně mně rozesmála. Ale musela jsem jí slíbit, že tam zavolám – slovo dalo slovo a následovala schůzka a zanedlouho i uzavření smlouvy s ES.

Velký výběr domů a služby, které jsou neocenitelné.

„Vybrala jsem si dům Lucie, poté následovaly různé úpravy projektu dle mého přání. Něco jsme ubírali, něco přidávali, až vznikl dům šitý na míru přímo mně. Byla to jedna ze skvělých služeb ES, kterou jsem využila. Další bylo vyřízení stavebního povolení. Nemám špatné zkušenosti s úřady, mám ty nejhorší. Jsem opravdu vděčná, že tuto službu ES poskytují. Sama bych tento boj s větrnými mlýny nezvládla.

Po vydání stavebního povolení byla zahájena stavba.

„Veškeré práce na stavbě probíhaly podle plánu, stavbu jsem sledovala s mým bratrem stále i mimo plánované předání jednotlivých etap. Po dokončení jsem si byla stoprocentně jistá, že jsem stavbu zadala odborníkům. Při stavbě svépomocí bych jistě ještě nebydlela.

Splněné přání, pohoda, klid a štěstí.

„Splnila jsem si své přání a jsem v novém domě velmi šťastná. Nové bydlení mně přináší naplnění, radost, pohodu a klid, cítím naprostou svobodu a volnost. V domě je prostor pro domácí mazlíčky, děti, vnoučata. Děkuji všem pracovníkům ES, za jejich ochotu a vstřícnost, která šla od samého počátku a po celou dobu naší spolupráce, ruku v ruce.

paní Macháčová