Programová perla ES – Pozemkový servis

I když se paní Jelínková přestěhovala z panelákového bytu v Praze na menší město, kde bylo bydlení klidnější, stále cítila, že to není “ono”. Chyběla jí zahrada pro její koníčky, relaxaci i dovádění jejích dvou temperamentních psích společníků. Rozhodla se tedy pro stavbu rodinného domu.

„Prvotní informace jsem získala ze zaslaného katalogu ES, chvíli jsem v něm listovala a po nějaké době si sjednala osobní schůzku. Po druhé schůzce, kde mi manažer projektu vše srozumitelně a ochotně vysvětlil, zodpověděl všechny mé dotazy a tím rozptýlil i mírné pochybnosti, které jsem měla po přečtení několika negativních ohlasů na internetu, bylo rozhodnuto a spolupráce započala.

Volba pozemku a domu byla zcela jasně dána požadavky klientky na dobrou dojezdovou vzdálenost do Prahy a velikost domu, volba padla na dům Katka 15.

„Z katalogu jsem měla vybráno několik domů, ale vše se odvíjelo od ceny pozemku. S pomocí Ekonomických staveb se vše podařilo zrealizovat dle mých představ a finančních možností. Pozemek je v dojezdové vzdálenosti od Prahy a velikost domu odpovídá mým představám.

Od stavebního povolení ke stavbě. Vždy je důležitá komunikace.

„Jelikož jsem velice pracovně zaneprázdněná a běhání po úřadech považuji za ztracený čas, byla služba vyřízení stavebního povolení zdarma od ES, jako dar z nebes. A stavba samotná? To byl koncert. Pro svůj dobrý pocit jsem si najala vlastní stavební dozor, který byl velmi spokojen a na každém kontrolním dnu chválil nejen stavbu, ale také komunikaci s manažerem stavby”.

Klid, pohoda a radost vyzařují z nového bydlení a teď už jen bazén.

„Domeček je krásný, posazený v klidném prostředí a dle mého stavebního dozoru je kvalitně postavený. Ale mám plány, díky kterým se jistě nudit nebudu. Ráda bych měla bazén a také ještě musím dořešit zahradu”.

paní Jelínková