Dům od ES – tohle bylo fajn

Pan Maroš s paní Danou jsou činorodý pár, který si umí své sny realizovat, ne jen o nich přemýšlet. Dobře věděli, že dům nepostaví lusknutím prstu, a aby se dílo podařilo, musí si vybrat tu správnou stavební společnost. Důvěra vložená do Ekonomických staveb se jim vyplatila.

,,Chtěli jsme si nechat postavit dům na klíč a to hned z několika důvodů. V prvé řadě ani my, ani nikdo v okruhu našich známých není z oboru a druhým hlavním důvodem byla časová náročnost.”

 

První osobní kontakt s ES

,,Hned od první chvíle nás překvapil milý a vstřícný přístup. Příjemné pocity v nás přetrvaly i na osobní schůzce. Těžko popsat atmosféru. Cítili jsme se prostě jako doma. Bylo jasné, že jsme si vybrali dobře.”

Výběr domu

,,Nakonec jsme si vybrali dům Lucie. V ES nám nabídli více variant dispozičního provedení, abychom měli prostor si vybrat to, co bude nejlépe splňovat naše požadavky.”

 

Výstavba domu

„Člověk staví dům jednou za život a vše je pro něj nové. Bylo pro nás moc příjemné, že jsme byli v kontaktu s lidmi z ES a mohli vše operativně probrat, poradit se, zhotovit a případně upravit. Tohle bylo fajn. Prakticky vždy se našlo řešení pro náš požadavek nebo připomínku.”

 

Život v novém domě

,,Člověka to naplňuje a odměnou jsou mu krásné chvíle, relaxace a odpočinek ve svém. Na život v bytě vzpomínáme jako na dávnou minulost, do které bychom se nechtěli vrátit za žádnou cenu.”

pan Jágerský