Jít si za svým cílem – domem od ES

Každý člověk má své sny a doufá, že se mu je v budoucnu podaří naplnit. Manželé Hoření si vždy přáli žít ve vlastním rodinném domě. A když konečně nastaly vhodné podmínky pro jeho pořízení, neváhali a chopili se příležitosti.

Výběr stavební společnosti

,,Rozhodně jsme dali na doporučení našich známých. Firmu jsme hledali především na internetu, kde se člověk dozví nejvíce informací. Tak jsme si našli právě Ekonomické stavby s.r.o.. Oslovila nás široká nabídka typů domů a jejich cenová dostupnost. Na první jednání jsme šli již s konkrétním vybraným projektem.”

Služby od ES

,,Na financování jsme využili hypoteční úvěr ušitý přesně na míru, s nímž nám pomáhali odborníci z ES. Ti nám také mimochodem vyřídili i stavební povolení a veškerou administrativu s tím spojenou, což nám ušetřilo mnoho času i nepříjemností.”

 

Výstavba domu

„Stavbu jsme navštěvovali často a zachycovali jsme vše na kameru. Bylo úžasné sledovat, jak dům postupně roste a čím dál víc jsme se těšili, až v něm budeme žít.”

 

Život v novém domě

,,Máme dům přesně podle našich představ, který všem pěti členům rodiny naprosto vyhovuje. Každý zde našel svůj prostor a jsme šťastní, že jsme si za svým cílem dokázali jít.”

manželé Hoření