Bungalov v programu Nulová hotovost od ES

“Velmi jsme toužili po vlastní zahradě a klidu vesnice a to byl hlavní důvod ke stavbě vlastního domu”.

Důvod stavby domu na klíč

„Rozhodnutí, že si necháme postavit dům na klíč, ovlivnilo několik důvodů. Jsme velmi pracovně vytížení, tudíž bychom neměli čas se stavbě domu plně věnovat a hlavně jsme chtěli co nejdříve bydlet. Proto nechat si postavit dům na klíč bylo naše jediné řešení”

Výběr domu

„Původně jsme měli vybraný katalogový dům z nabídky ES. Měli jsme osobně možnost vidět vybraný dům a tak jsme zjistili, že nám velikostně a dispozičně nevyhovuje. Našli jsme si proto jiný dům, který vyhovoval našim představám a v ES nám bez problémů projekt upravili na míru”.

Vyřízení stavební povolení od ES

„Tato služba musí být obrovské plus snad pro všechny. Samozřejmě jsme jíivyužili a tím si ušetřili čas, starosti a peníze”.

Financování domu

„Velmi rádi jsme využili nabídku financování ES s nulovou hotovostí. Zůstala nám naše finanční rezerva na ostatní věci včetně zařizovacích předmětů”.

Výstavba domu

„Do dnešního dne jsme nenašli žádnou závadu nebo problém na domu, tudíž není důvod proč litovat rozhodnutí stavět s ES. S prací firmy jsme plně spokojeni. Jsme přesvědčeni o tom, že kdybychom stavěli svépomocí, tak určitě ještě nebydlíme”.

Život v novém domě

„Našli jsme zde všichni společný domov, kterého si tím plně užíváme. Těšíme se na každé společné chvilky zde strávené”.

pan Michal Štván