Zvolili jsme prověřenou kvalitu

“Rozhodli jsme se oslovit společnost, která nám nabídne kompletní výstavbu a další služby. Proto jsme zvolili prověřenou kvalitu služeb u Ekonomických staveb.”


Manžele Waldmannovi to táhlo na venkov. Lákal je klid, čistotova a především vytvoření zázemí pro své děti. Začali se tedy poptávat po stavebních společnostech. „Známí nám doporučili Ekonomické stavby. Od začátku si získaly naše sympatie. Hned jsme si v katalogu vybrali dům Alice”.

V průběhu projektování doznal vybraný dům drobných změn a úprav dle požadavků klientů. „Rádi jsme využili cenných rad a doporučení jednotlivých odborníků v ES. Projekt se tedy vypracoval tak, že ani při samotné realizaci jsme nemuseli dělat žádné zásadní změny”.

Stavba domu probíhala plynule za časté účasti investorů, kteří se již těšili na okamžik, kdy se do nového domu nastěhují.

„Nový dům je pro nás splněným snem, který jsme začali žít s prvním kopnutím do země a žijeme jej do dnes. I přes to, že je kolem domu mnoho práce, dokážeme si ho užívat každou volnou chvíli”.

manželé Waldmannovi