Vložená důvěra do Ekonomických staveb

Největším impulsem pro stavbu rodinného domu bylo pro manžele Vlčkovi narození dcery. Rozhodli se pro výměnu malého bytu za prostorný dům se zahradou.


Manželé zvažovali i možnost stavby domu svépomocí. „Stavba svépomocí by nám trvala 3 až 4 roky. Jen vyřízení stavebního povolení by zabralo rok. Stavební společnost s kompletí službou byla pro nás jasná volba”.

„Po důkladném prostudování firmy Ekonomické stavby na internetu a osobní schůzce bylo rozhodnuto. Asi nejdůležitější pro nás byla skutečnost, že Ekonomické stavby pro své klienty vyřizují stavební povolení a také garantují pevnou cenu stavby. Navíc je tato firma jedničkou na českém trhu.”

Klienti si vybrali z katalogu a internetových stánek dům Ekonomik N7-10. Do projektu byly zapracovány úpravy dle přání investorů. Následně ES vyřídily stavební povolení a pomohly is vyřízením částečné hypotéky.

„Stavby domu se rozjela a plynule fungovala. Z nabídky programů jsme využili Mladou rodinu. Ta je ideální variantou řešení financování stavby pro mladé páry.”

Klienti průběh stavby sledovali velmi pečlivě a těšili se ze zrorení a postupném růstu domu. „Na stavbě jsme byli denně a občas jsme z nadšení přiložili i ruku k dílu. Velmi jsme ocenili práci manažera stavby, která na sto procent splnila naše očekávání, spíše ho ještě převýšila”.

„Děkujeme celému týmu ES.”

manželé Vlčkovi