Využili jsme všech služeb od ES

Manželé Štefanovi dlouho toužili po změně bydlení. Dokonce měli již dva roky koupený stavební pozemek ve vesnici nedaleko města, kde bydleli. Tím pravým impulzem pro stavbu rodinného domu, byla potřeba prostoru pro jejich 2 děti. A tak začali vybírat stavební společnost.

„Chtěli jsme bydlet, co nejdříve, zvolili jsme tedy variantu domu na klíč. Rozhodující byl i fakt, že když člověk staví sám, tak je pak velmi složité napravovat chyby, stojí to také hodně peněz a stavba svépomocí trvá léta. Nejprve jsme se ptali ve stavebních společnostech v okolí, ale ani jedna z nabídek nám nevyhovovala.  Pak přišel na řadu internet, tam se nám nejvíce líbila nabídka Ekonomických staveb.

Komplexnost nabídky, možnost přenechat většinu starostí někomu jinému a mít prostor pro běžný život, to byly jedny z rozhodujících faktorů při výběru stavební společnosti.

„Líbila se nám filozofie firmy, která svým klientům nabízí v podstatě všechny možné služby spojené se stavbou domu. Počínaje širokým výběrem projektů, přes pomoc s financemi, vyřízení stavebního povolení, až po samotné stavební práce. Využili jsme toho beze zbytku. Ušetřený čas, kdy za nás úřady obcházel někdo jiný, jsme raději věnovali dětem a našim koníčkům.

Manželé měli jen přibližnou představu, jak by jejich nový dům měl vypadat. V průběhu konsultací nakonec vybrali Ekonomik N7, kdy se také rozhodli pro některé úpravy projektu.

„Měli jsme jen přibližnou představu o domě, něco jiného je vidět domy z venku a vybírat podle tvaru, a něco jiného je vidět pak rozkreslené dispozice a konkrétní rozměry např. ložnic. Vybrali jsme Ekonomik N7, ale chtěli jsme zvětšit pokoje a trochu jinak je také rozmístit. Projektant firmy si s tím snadno poradil.

Další službou, jenž klienti velice rádi využili, byla možnost poradenství finančního analytika a s jeho pomocí také vybrali finanční program „Nulová hotovost”.

„Finanční analytik ES nám pomohl se zorientovat v nabídkách hypoték, představil nám finanční programy Ekonomických staveb, které jsou tvořeny na míru různým variantám placení stavby. Zvolili jsme program „Nulová hotovost” a s odstupem času vidíme, že to skutečně bylo to nejlepší řešení.

Během přípravy na samotnou stavbu manželé velice ocenili, že cena v rozpočtu je u ES pevná a závazná. A tak, po vydání stavebního povolení, se již jen těšili na svůj nový domov.

„Bylo uklidňující vědět, kolik přesně bude nový dům stát, a že se konečná cena nebude navyšovat a nebudeme muset v průběhu stavby shánět další peníze. Velmi jsme se na nové bydlení těšili, často jsme přijížděli sledovat náš rostoucí dům. Máme celou řadu fotografií z průběhu stavby. Víme, že kdybychom se rozhodli stavět svépomocí, ještě bychom nebydleli.

Celá rodina se s novým domovem dokonale nadchla, získala soukromí a již chybí jen domácí mazlíček, jehož pořízení do předchozího panelákového bytu nebylo možné.

„Děti jsou nadšené z vlastních pokojů, všichni máme konečně soukromí, o kterém jsme snili. Shodli jsme se také na tom, že si pořídíme domácího mazlíčka. Máme tu vše, co nám ve městě chybělo.”

manželé Štefanovi