Stavěli nám dům profesionálové – Ekonomické stavby

“Myšlenku nechat si postavit nový dům jsme s manželkou začali řešit s přibývajícím věkem a také ze zdravotních důvodů. Dosud jsme sice v rodinném domě bydleli, ale byl pro nás dva již příliš velký. Vysnili jsme si dům menší a hlavně přízemní bungalov.”

Důvod stavby domu na klíč

“Stáli jsme před rozhodnutím, jak najít vhodného stavitele, budování domu svépomocí jsme kategoricky odmítali. Máme rádi, když si každý hledí své profese a proto jsme chtěli vyhledat odborníky.”

Výběr stavební společnosti

“Poradili nám naši známí, kteří měli v rodině zkušenosti se společností Ekonomické stavby. Našli jsme si na internetu informace a recenze o této společnosti a na jejich webových stránkách spoustu možností a variant, které Ekonomické stavby nabízejí. Sešli jsme se tedy s manažerem projektu a s jeho pomocí našli v katalogu Ekonomických staveb náš vysněný dům Kristýna 18.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Nadchlo nás, že po výběru „naší Kristýny“ a specifikování různých detailů
v projektu, jsme se prakticky již nemuseli o nic starat. Stavební povolení zařídily Ekonomické stavby.”

Financování stavby

“Financování stavby domu jsme řešili vlastními prostředky, díky prodeji našeho starého domu.”

Výstavba domu

“Samotnou stavbu domu koordinoval manažer stavby, který komunikoval s námi a jednotlivými řemeslníky. Na drobných změnách jsme se vždy domluvili. Rozpočet i lhůta na postavení domu byly k naší velké spokojenosti dodrženy.”

Život v novém domě

“Na stavbu našeho domu jsme se jezdili skoro každý den dívat. I přes občasné překážky vše dopadlo dle našich představ a nic bychom neměnili. Bydlení v domě splnilo naše očekávání.”

manželé Jordákovi