Šťastný domov pro mladou rodinu

“Již od začátku našeho společného vztahu jsme plánovali společné soužití ve vlastním domě. Nechtěli jsme žít v podnájmu a platit cizím lidem nájem. Toužili jsme po krásném domě se zahradou. Snili jsme si o snídaních na terase, v létě o večerním grilování. Chtěli jsme, aby naše děti vyrůstaly na venkově v přírodě a zároveň, aby dojíždění do města za prací, školou a zábavou nebylo zdlouhavé a komplikované.”

Důvod stavby domu na klíč

“Pracovně jsme velmi vytíženi a volný čas jsme chtěli věnovat budování zahrady a sobě. Chtěli jsme mít dům postavený rychle a hlavně kvalitně.”

Výběr domu a stavební společnosti

“Měli jsme zájem o nízkoenergetický dům s tepelným čerpadlem, proto jsme hledali společnost, která staví tento typ domů. Společnost ES nás díky své internetové a facebookové propagaci takto oslovila a rozhodli jim e se pro spolupráci s Ekonomickými stavbami.”

Financování stavby

“Využila jsem svých pracovních zkušeností v ekonomickém oboru, porovnávala jsem různé typy úvěrů a vybrala pro nás nejvýhodnější způsob financování – hypotéku.”

Výstavba domu

“Jelikož bylo naše stávající bydlení od stavby vzdálené jen 8 km, jezdili jsme tam velmi často. S radostí v srdci jsme se dívali, jak nám dům roste. Na stavbu máme krásnou a nevšední vzpomínku – po dokončení hrubé stavby mě můj partner požádal o ruku.”

Život v novém domě

Bydlení v domě se zahradou nám poskytlo možnosti, které bychom v panelákovém bytě neměli. Ať už to byla naše svatba, která se pořádala na zahradě domu, zahradničení, grilování, syn může kdykoliv vyběhnout ven si hrát. V nové domě jsme velmi šťastni”

manželé Ruprechtovi