Správná volba – Ekonomické stavby

Každý člověk preferuje něco jiného. Někomu vyhovuje poněkud rušnější život ve městě, někomu imponuje poněkud klidnější až idylické žití na venkově.

,,Vyměnit okresní město za malou vesničku nás přiměla vlastně shoda několika okolností. Naše město, ve kterém jsme prožili velkou část života, nabízí jen velmi málo stavebních pozemků. Většinou  jsou to pozemky svou rozlohou malé, natěsno sousedící jeden s druhým v satelitních částech, případně v záplavových oblastech. Také ceny se šplhají až k desetinásobku, než těch na venkově. Proto jsme zkusili hledat pozemek ve vesnicích blízkých našemu městu. Pozemek, který jsme tak objevili, nás doslova okouzlil. Byl obklopený jabloňovým sadem ze strany jedné a zahradami sousedních domů ze stran  dalších, přitom to nebyla žádná odlehlá samota.”

 

Výběr stavební společnosti

,,Služeb ES jsme se rozhodli využít právě z časových důvodů. Manžel pracuje jako řidič mezinárodní kamionové dopravy, ze zahraničí se vrací obvykle jen na víkend. Rychlost výstavby byla tedy jedním z hlavních důvodů, proč nestavět svépomocí. Ekonomické stavby nabízejí spoustu zajímavých programů, ze kterých si jistě každý vybere ten sobě vlastní. Dále nás přesvědčila záruka, neměnné ceny stavby, platba po jednotlivých etapách stavby. Výběr této společnosti se i časem ukázal jako správný.”

 

Projektování domu

,,Původně jsme zamýšleli vybrat si typový projekt domu z katalogu. Nechtěli jsme, aby se prodlužovala příprava výstavby. Ale odborníci z Ekonomických staveb nám vytvořili projekt podle našeho vlastního návrhu a našich konkrétních představ. Vše proběhlo bez námi obávaného prodloužení přípravných termínů a navíc zcela zdarma.”

 

Stavební povolení

,,Dalším velmi příjemným překvapením ze strany ES bylo právě vyřízení stavebního povolení. Toto žádná jiná námi zvažovaná stavební společnost nenabízela. S otevřenou náručí jsme tuto nabídku přijali.”

 

Výstavba domu

,,Jsme více jak stoprocentně přesvědčeni, že naše rozhodnutí svěřit stavbu do rukou odborníků bylo správné. Za sedm měsíců bychom při stavbě svépomocí v žádném případě ještě nebydleli.”

manželé Fukasovi