Rodinný dům na venkově od ES

“Postavit vlastní dům je pro většinu lidí zásadním životním krokem a celoživotní investicí. Není tedy divu, že i manželé Janečkovi důkladně zvažovali, která stavební společnost jim vlastní dům postaví. Zkušenosti a profesionalita rozhodly jednoznačně pro Ekonomické stavby.”

Důvod stavby domu na klíč

“Pro lidi, kteří mají práci a chtějí postavit dům během roku, nemají jinou možnost, než poptat stavební firmu, která staví na klíč. Svépomocí by člověk stavěl dlouho a měl starosti s nasmlouváním dodavatelů řemesel. My jsme zvolili Ekonomické stavby a nemuseli se o nic starat.”

Výběr domu a stavební společnosti

“Poptávali jsme se na firmu Ekonomické stavby zákazníků, kteří již rodinný dům  s ES stavěli  v  obci Bartošovice a byli klienti  velmi spokojeni.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Vyřízení stavebního povolení prováděly Ekonomické stavby a bylo to fajn, že to zkušení odborníci vzali do svých rukou a klient je od běhání po úřadech ušetřen..”

Financování stavby

“Dům jsme financovali z části z vlastních zdrojů a zčásti s hypotéky. Vše šlo hladce s perfektně nastavenými platebními etapami.”

Výstavba domu

“Ještě těsně před započetím stavby se prováděly změny v projektu. Stavba započala stržením ornice a v tu chvíli navazovala samotná stavba téměř okamžitě. Celková stavba do nastěhování trvala 8 měsíců. Nejvíce času zabraly úpravy a dokončovací práce. Díky ES byla stavba dokončena velmi rychle.”

Život v novém domě

Náš dům je nádherný. Naše další cíle jsou postavit bazén se zakrytím, menší zahradní domek, přední oplocení a zastřešené stání pro auto. Jelikož je to můj koníček, tak další zmíněné navazující práce si budu provádět svépomocí. To hlavní je už díky ES hotovo.”

pan  Janeček