Radost

Dobrý večer,

Chtěla bych Vám poděkovat za všechno co jste pro nas udělali a za skvěly dům, který jste nám postavili. Jsem Vám vděčná protože jste splnili jeden z mých snů. Nevím jestli máte hodně zákaznicí z cizině ale pro nas to byla obrovska pomoc, že jste nám tak pomáhali a díky vaší služby máme svůj dům v České Republice.
Paní Mečlová a pan Skala byly s námi tak milé a ochotné, vždycky se nám snažili udělat to nejlepší což je pro nas tak skvělé, protože jsme tady cizinci a já osobně jsem ani neočekávála takový přístup.
Budu Vám a Vaší společnost doporucovat všem kamarádům.
Přeji Vám hodně štěsti a zdrávi, hodně milé klienty a uspěchy.
PS: Omlouvám se za mou češtinu 🙂 Níže je anglická verze.
S pozdravem,
Manžele Roydevovi
——————————————————————————————-
Hello,
I would like to express my gratitude to all of you who have helped us to become happy owners of a brand new beautiful house in the Czech Republic. You made one of my dreams come true. I don’t actually know if you have other foreigner clients but me, as a foreigner, I honestly didn’t expect such a great attitude and help from your company and your employees. I am impressed by the way you helped us in this journey.
Mrs Mečlová and Mr Skala are amazing! Such a great help and kindness, I will be always thankful for what you have done for us. I’m not sure if I’d resist till the end without your support. Thank you!
I will recommend Ekonomické stavby to all our friends. I wish all of you health, luck, great achievements and many happy clients. It was a pleasure to meet you.
Kind regards,
Tanya and Tihomir Roydevi