Radost z pomoci od Ekonomických staveb

Manželé Prachniarovi po založení rodiny  začali snít o vlastním rodinném domě. Jelikož oba vyrostli na venkově, moc dobře věděli, jak je zahrada skýtající volnost pohybu a bezpečí pro děti důležitým prvkem. A díky několika dobrým rozhodnutím si svůj sen mohli splnit.

O stavbě domu svépomocí neuvažovali ani minutu. Hlavním důvodem byl především nedostatek času, ale také komfort varianty nechat si postavit dům na klíč. Proto svěřili stavbu odborníkům a těšili se na to, až si hotový dům začnou zařizovat.

Prvním krokem bylo vybrání vhodné stavební firmy, která by jim dům zrealizovala. „Začali jsme tím, že jsme se poptali na zkušenosti svých známých a okolí. Byla nám doporučena společnost Ekonomické stavby s.r.o., kterou jsme následně oslovili. Jejich profesionální a vstřícný přístup spolu s nabídkou služeb nás od začátku natolik oslovily, že už jsme ani nehledali dál. Po třech schůzkách se zástupcem firmy bylo jasno, komu stavbu domu svěříme”.

Klienti si vybrali dům z nabídkového katalogu, typový dům v projektové fázi společně s odborníky upravili tak, aby plně vyhovoval požadavkům klientů. Samotné financování stavby přineslo díky erudovaným odborníkům Ekonomických staveb i příjemný bonus. „První fázi stavby jsme hradili z vlastních zdrojů, další etapy pak z hypotečního úvěru, se kterým jsme si nechali poradit od odborníků z ES. Ti nám také zprostředkovali možnost získat státní podporu, o níž jsme vůbec netušili, že existuje! Navíc nás ještě příjemně překvapilo, že za nás Ekonomické stavby s.r.o. vyřídili veškerou administrativu spojenou se stavebním povolením, a to zcela zdarma. Musíme tedy říci, že finanční poradenství, které nám bylo v rámci stavby domu na klíč poskytnuto, rozhodně předčilo naše očekávání”.

Samotná stavba domu byla zahájena na podzim. „Vzhledem k tomu, že se začalo stavět pozdě na podzim, nabral harmonogram prací malé zpoždění, které však zavinilo počasí. S tím se ovšem musí vždy počítat, zimě člověk neporučí. Na stavbě jsme trávili spoustu času a několikrát týdně jsme jezdili s radostí sledovat, jak naše nové bydlení roste”.

Předání domu se stalo radostným okamžikem. „Konečně bydlíme přesně podle našich představ”!

manželé Prachniarovi