Radost z domu – vůně svobody

Mladí manželé Luxovi toužili po vlastním klidu a pohodlí od začátku jejich společného života. Plni elánu a očekávání se pustili do realizace svých přání a představ. Obrátili se správným směrem na společnost Ekonomické stavby s.r.o.


„Prvním krokem byla koupě pozemku. Tím jsme se hodně navnadili a chtěli jsme mít dům co nejdříve. Oslovili jsme mnoho stavebních společností, ale jejich zájem o stavbu našeho domu byl téměř žádný. Pak jsme narazili na společnost Ekonomické stavby. Zaujali nás služby, které ES poskytují. Očekávali jsme kompletní servis a ten jsme u ES našli. Ekonomické stavby pro nás byly ty pravé.”

Pracovníci ES pro klienty zajistili tvorbu projektu, vyřídili stavební povolení, což bylo příjemným bonusem. A tak po zajištění financování se dala stavba domu do pohybu.

Investoři pravidelně docházeli na staveniště a se zájmem sledovali, jak dům roste. „Vzhledem k tomu, že se stavělo plynule a bez obtíží, bylo toto období pro nás velmi příjemné. Obzvláště když už byly hotové příčky a omítky , s nadšením jsme procházeli dům a představovali si, kde bude nábytek, jak budou pokoje vypadat, až bude vše dokončeno. Nemohli jsme se dočkat, až se nastěhujeme.”

Po dokončení a předání domu se klienti rychle nastěhovali. „Kupodivu jsme se rychle zabydleli. Nelze zapomenout na ty první večery strávené v domě. Byl to neopakovatelný pocit, když jsme si společně vařili první večeři v naší nové kuchyni. Domovem se linula doslova vůně svobody.“

manželé Luxovi