Radost prostorným domem

Manželé Špičkovi oslovili společnost Ekonomické stavby s.r.o., aby jim pomohla zrealizovat jejich sen, vlastní rodinný dům.


Pro rozrůstající se mladou rodinu byla již půdní vestavba 1+1 stále těsnější. Stále silněji toužili po prostornějším bydlení. Své východisko viděli ve stavbě domu na klíč.

„Na úplném počátku jsme si vytipovali některé firmy na internetu, prohlíželi jsme katalogy a informace jsme získávali i od známých. Ekonomické stavby u nás zvítězily, protože jsme trvali na renovované firmě, za kterou hovoří kvalita i množství postavených domů. Přesvědčivě na nás zapůsobila také nabídka řady programů, péče o klienta či flexibilita firmy”.

Při výběru domu klienti zohlednili velikost pozemku a potřebné vnitřní dispozice domu. Výběr padl na dům Ekonomik N14, do kterého byly zakomponovány požadavky investorů. Po dokončení projektu zaměstnanci ES zajistili vyřízení stavebního povolení. „Služba vyřízení stavebního povolení nás nadchla, jednak proto, že máme málo času, a také proto, že neradi stojíme na úřadech”.

Financování stavby bylo zajištěno z hypotečního úvěru. Stavba domu plynule pokračovala a investoři pravidelně navštěvovali staveniště. „Stavbu jsme sledovali a kontrolovali i mimo plánovaná předání, v průměru jsme tam zajížděli čtyřikrát týdně. S průběhem prací jsme byli spokojeni i proto, že každá naše připomínka byla okamžitě řešena. Vždyť nakonec nic není bez problémů a důležité je, že konečný výsledek nás nadchl a jsme bez výhrad spokojeni.”

„Nový dům nám přinesl prostor, pocit štěstí a pohody, ale k tomu i neustálou činnost, teď máme před sebou úpravu okolí domu.”

manželé Špičkovi