Radost profesionalitou

“..po několika schůzkách se zástupcem ES jsme přišli na to, že prostě vědí, co dělají, a jsou na vysoké profesionální úrovni.”

Pro pana Vladimíra a jeho ženu bylo dost složité zvykat si žít v malém bytě panelového domu. Zaměstnání v Praze je ovšem trochu nutilo setrvávat ve městě. Přišli ovšem na to, že i tam se dá postavit dům a spokojeně bydlet ve svém.

Rozhodli se tedy ke koupi pozemku a vybírali z množství stavebních firem.

„Ekonomické stavby měly podstatně lepší nabídku doprovodných služeb než ostatní firmy. Navíc po několika schůzkách se zástupcem ES jsme přišli na to, že prostě vědí, co dělají, a jsou na vysoké profesionální úrovni.“

„Využili jsme program „Mladá rodina“ a také jsme využili pomocnou ruku při sjednávání hypotéky. Další služby, jako například vyřízení stavebního povolení zdarma, jsme brali jako příjemné zpestření naší spolupráce.”

Po dokončení projektové dokumentace a schválení rozpočtu stavby byly zahájeny stavební práce.

„Bylo to pro nás příjemné období, na které rádi vzpomínáme. Stavba trvala něco přes rok, tedy trochu déle, než bylo původně v plánu. Částečně to bylo kvůli tomu, že nám příliš nepřálo počasí. Dům nám maximálně vyhovuje. Neměnili bychom nic ani na vzhledu, ani na dispozicích. Máme takové bydlení, jaké jsme si přáli a jak jsme si ho naplánovali.”

„Žije se nám tu moc dobře. Jsme si jisti, že výběr Ekonomických staveb pro stavbu našeho domu byl tím nejlepším rozhodnutím.”

manželé Profousovi