Radost Ekonomikem N7

“Nejpříjemnější a z našeho pohledu vysoce profesionální schůzku jsme absolvovali v Ekonomických stavbách. To sehrálo velkou roli a při konečném rozhodování bylo jasné, že budeme stavět právě s ES.”

V době, kdy manželé Vít a Markéta plánovali výstavbu domu, měli obavu, že se jim nepodaří skloubit všechny svoje požadavky tak, aby to finančně zvládli a přitom dostáli svým představám o kvalitním bydlení. ES našly řešení, jak mladým manželům vyhovět.

„Rozhodovali jsme se mezi vlastním domem a bytem v novostavbě. Měli jsme jasnou představu o velikosti obytného prostoru, a když přišla řada na srovnávání domu s bytem o stejné rozloze, přišli jsme k závěru, že jsou cenově téměř na stejné úrovni. Upřednostnili jsme tedy větší pohodlí a soukromí, které nabízí vlastní dům”.

Manželé proto začali vyhledávat informace o jednotlivých stavebních společnostech, které by jin zrealizovali vysněný dům na klíč.

„Bylo to hlavně o přístupu a nabídce služeb stavitelů. Navštívili jsme spoustu firem, i těch, které se zabývají dřevostavbami. Nejpříjemnější a z našeho pohledu vysoce profesionální schůzku jsme absolvovali v Ekonomických stavbách. To sehrálo velkou roli a při konečném rozhodování bylo jasné, že budeme stavět právě s ES”.

Investoři prostudovali katalog nabízených domů a služeb, a jelikož měli přesnou představu o velikosti domu a ceně, jejich volbou byl dům Ekonomik N7. Vyřízení stavebního povolení a veškeré papírové agendy bylo příjemným bonusem pro klienty.

“Hodně nás to překvapilo a velice rádi jsme této nabídky využili. Celkově bylo velmi příjemné, že jsme byli ušetřeni běhání po úřadech, což považujeme za méně příjemnou stránku celé stavby. Také jsme velice ocenili značnou pomoc při vyřizování hypotečního úvěru, který jsme si museli na stavbu sjednat”.

Stavba domu byla vzápětí zahájena a klienti navštěvovali staveniště velmi často. Růst domu a kvalita provedených prací pro ně byla opravdovým zážitkem.

„I když bychom měli dům navštěvovat hlavně v době předání jednotlivých etap, měli jsme potřebu ho kontrolovat častěji. Po pravdě řečeno, byli jsme na stavbě denně. Svým způsobem nás naplňovalo pozorování, jak dům roste a den ode dne se víc a víc blíží našim představám”.

“Máme krásný dům a rádi bychom mu vytvořili okolí, které si zaslouží. Čeká nás tedy spousta práce a terénních úprav na zahradě. I přes to, že to bude jistě dost fyzicky náročné, moc se na to těšíme a věříme, že výsledek bude stát za to”.

manželé Petrášovi