Pohodlí a klid v rodinném domě od Ekonomických staveb

Velké přání investora bylo opustit byt v panelovém domě v rušném sídlišti Mladé Boleslavi a přestěhovat se do svého rodinného domu.

,,Rozhodnutí, nechat si vystavět dům na klíč, pramenilo z několika důvodů. Jednání s úřady a veškeré činnosti spojené se stavbou jsou časově náročné. Chtěl jsem bydlet co nejrychleji, stavba svépomoci tak nepřicházela v úvahu, a proto jsem se rozhodl pro dům na klíč.”

 

Výběr stavební společnosti

,,První kroky směřovaly k výběru pozemku, který by odpovídal mým představám. Stavební společnost jsme vybírali podle recenzí a doporučení klientů a též nám poradil i kamarád, který již s Ekonomickými stavbami rodinný dům stavěl.”

 

Výběr domu

,,Na první jednání jsme šli již s hrubou představou o domku ohledně jeho velikosti. Poté jsme si vybrali z katalogu a mírně upravili projekt. Nejvíce nás oslovil Ekonomik N7-7 svou zastavěnou plochou i příznivou pořizovací cenou.”

 

Vyřízení stavební povolení od ES

,,Velmi nerad navštěvuji jakékoliv úřady, a proto mě velice potěšilo, že Ekonomické stavby vyřeší veškerou dokumentaci a stavební povolení za mě. A to zadarmo.”

 

Financování stavby

,,Stavbu domu jsme financovali hypotečním úvěrem, který vyřizovaly Ekonomické stavby.”

 

Výstavba domu

,,Stavbu jsem sledoval průběžně, o víkendech a na kontrolních dnech, které svolával manažer stavby.”

 

Život v novém domě

,,Návrat do ruchu města a nepohodlí panelového domu mi nikterak nechybí, zvykl jsem si na klid vesnice a hlavně na pohodlí rodinného domu.”

pan Jiří Bradáček