Poděkování týmu Ekonomických staveb

Postavit vlastní dům je pro většinu lidí zásadním životním krokem a celoživotní investicí. Není tedy divu, že i manželé Mezuliáníkovi důkladně zvažovali, která stavební společnost jim vlastní dům postaví. Zkušenosti a profesionalita rozhodly jednoznačně pro Ekonomické stavby.

Důvod stavby domu na klíč

“Původně jsme bydleli v pronájmu v Brně, ale vždy jsme toužili bydlet ve vlastním domečku. Když jsme začali uvažovat o vlastním bydlení, uvědomili jsme si, že nás v konečném důsledku bude stát stejné peníze byt v Brně i domeček v blízkosti Brna. Rozhodli jsme se pro druhou variantu, protože jsme nechtěli vychovávat naše budoucí děti ve městě v paneláku”

Výběr stavební společnosti

“Hledali jsme hlavně na internetu. Hodně jsme se dívali na reference zde uváděné. Nakonec u nás vyhrály Ekonomické stavby hlavně tím, že poskytují komplexní služby, včetně financování.“

Kontakt stavební společnosti

“Kontakt jsme si našli na internetu. Na nabídce firmy se nám líbilo to, že nám poskytne plný servis – tzn. od pomoci s financováním, přes projekt, vyřízení úředních záležitostí, koordinaci stavby, shánění dělníků až po informování nás jako klientů o stavu výstavby.”

Vyřízení stavební povolení od ES

“Zkušenosti s vyřizováním administrativy nějaké máme. Některé byly pozitivní, bohužel těch negativních bylo více, jelikož většinou jsou tyto administrativní záležitosti dosti složité a nepřehledné a úředníci mnohdy nepříjemní. Služba ES nás tedy velmi potěšila a bylo příjemné tyto záležitosti neřešit.”

Financování stavby

“Stavbu domu jsme financovali hypotékou. Využili jsme kontaktu od ES na finanční poradkyni, která nám pomáhala. Byla velmi milá, ochotná, vstřícná a musím říct, že před ní smekáme klobouk, jelikož se s grácií poprala s naší komplikovanou situací. Opravdu odborník na svém místě.”

Výstavba domu

“V průběhu výstavby již nebylo potřeba žádných změn. Výstavbu domu jsem pravidelně sledovali a kontrolovali na kontrolních dnech.”

Život v novém domě

“V domě se nám žije krásně. Vše funguje, jak má. Dokonce odolává řádění dětí ☺. Někdy nám chybí místnost navíc, aby měly kam složit hlavu návštěvy, jelikož s dětmi je nás už plný dům. A postrádáme šatnu, bylo by to praktičtější, než řešit vestavěné skříně. Možná bychom změnili i dispozici spodní koupelny tak, aby se nám tam vešel menší sprchový kout, aby se měl člověk kde umýt, když jde špinavý ze zahrady.”

Rádi bychom využili tohoto článku a poděkovali celému týmu ES, který pro nás pracoval.”

Manželé Mezuliáníkovi